درآمدزایی توییتر آغاز شد، کابوس کاربران ایرانی به حقیقت پیوست


به گزارش کارمادیو، ایلان ماسک قبلا اعلام کرده بود که می خواهد از شبکه اجتماعی X برای مبارزه با ربات ها کسب درآمد کند. حال طبق اخبار منتشر شده، اگر بخواهید از دو کشور نیوزلند و فیلیپین روی این پلتفرم ثبت نام کنید، باید سالانه یک دلار بپردازید.

ظاهراً این مبلغ فقط برای کاربران جدید است و کاربران تحت عنوان «ربات نیست» یا مبارزه با همان ربات‌هایی که قبلاً گفته شد هزینه دریافت می‌کنند.

اخبار تکنولوژی منتشر شده در این زمینه نشان می دهد که شرایط و ضوابط «Not A Bot» بسیار گیج کننده است، چرا که کاربران این دو کشور همچنان می توانند به صورت رایگان از طریق اپلیکیشن های اندروید و iOS X ثبت نام کنند.

این 1 دلار جدا از اشتراک 8 دلاری ماهانه است، اما اگر رویداد در هر دو کشور برگزار شود، کاربران ایرانی نیز واجد شرایط اشتراک 1 دلاری خواهند بود. ایلان ماسک نیز در مقاله ای نوشت که می توانید از X به صورت رایگان استفاده کنید، اما برای نوشتن یا ارسال مقاله باید 1 دلار بپردازید.

۰ ۰

کلاس یوس موفق باید از ویژگی‌های خاصی برخوردار باشد اولین ویژگی این کلاس، دارا بودن یک برنامه آموزشی منطقی و جامع است که تمامی مباحث مورد نیاز برای آزمون را شامل شود و به دانشجویان کمک کند تا به صورت کامل آماده شوند. همچنین، حضور مربیان مجرب و با تجربه که قادر به ارائه راهکارها و تکنیک‌های موثر برای آمادگی داوطلبان باشند، از اهمیت بالایی برخوردار است.

منابع آموزشی متنوع و کامل که به دانشجویان ارائه شود، به آن‌ها کمک می‌کند تا بهترین تمرین و مطالعه را داشته باشند. همچنین، برگزاری تست‌های شبیه‌سازی و جلسات تمرینی منظم برای آشنایی با ساختار آزمون و تقویت مهارت‌های داوطلبان ضروری است. و نهایتاً، پشتیبانی و مشاوره پس از پایان کلاس برای پاسخ به سوالات و نیازهای دانشجویان پس از خاتمه کلاس یکی از مؤلفه‌های حیاتی یک کلاس یوس موفق محسوب می‌شود. برای آشنایی با بهتر با بهترین کلاس ها من خودم از سایت زیر استفاده کردم برای شما هم میذارم شاید بهتون کمک کرد:

https://charbzaban.com/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%aa%d8%b1%da%a9%db%8c-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86%d8%a8%d9%88%d9%84%db%8c/%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%da%a9%d9%84%d8%a7%d8%b3-%db%8c%d9%88%d8%b3.html

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در مونوبلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.