اقامت قبرس با خرید زمین

مجله اينترنتي يكتا

اقامت قبرس با خرید زمیناگر می خواهید در زمین شخصی خریداری شده بسازید، ذکر این نکته ضروری است که باید در کمتر از 35 درصد زمین خود ملکی را که بالاتر از دو طبقه نباشد اجاره کنید. بنابراین، شما نمی توانید یک سازه تجاری یا بیش از یک آپارتمان بسازید. یک ویلای دو طبقه سازه بهینه ای است که می توانید در زمین خود بسازید.

دولت تدابیر ویژه ای برای افرادی که قصد ساخت و ساز در قبرس شمالی دارند در نظر گرفته است. اولاً، مجوز تجارت را نمی توان به نام یک خارجی صادر کرد، بلکه باید به نام یک قبرسی صادر شود. همچنین زمین تملک شده قابل ثبت به نام شخص حقیقی نیست و باید به نام شرکت ثبت شود.

ساخت و ساز  برای در اقامت قبرس با خرید زمین بسیار سودآور است. مردم کشورهای مختلف با پیروی از این قوانین شروع به ساخت و ساز در قبرس شمالی کرده اند و به همین دلیل سود زیادی به دست می آورند.

اگر قصد خرید زمین یا ساخت و ساز در قبرس شمالی یورومای را دارید، با Euromi تماس بگیرید. امور شما به خوبی پیش خواهد رفت. کل فرآیند تحت نظارت مستقیم آقای امیری چیلو و با کمک وکلای عمومی شرکت که وکلای درجه یک در سیستم دادگاه قبرس شمالی هستند، خواهد بود.

۰ ۰
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در مونوبلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.